Výlet první třídy
Prvňáčci si užili den plný dobrodružství v přírodě. Cestou pozorovali řeku a splav, procházeli lesem a plnili různé úkoly zaměřené na pozorování přírody, spolupráci a všímavost. Děti si vyzkoušely také hry na hřišti, kde nechyběl pohyb, smích a radost ze společně stráveného času.
Velkým zážitkem bylo opékání špekáčků. Pro většinu dětí to byla vůbec první zkušenost s opékáním nad ohněm, a tak si tuto část výletu opravdu užily. S nadšením sledovaly oheň, učily se bezpečnému chování a s chutí si pochutnaly na vlastnoručně opečené svačině.
Výlet přinesl dětem mnoho nových zkušeností, posílil kamarádské vztahy a ukázal, že i obyčejný den v přírodě může být plný nezapomenutelných zážitků. Domů se všichni vraceli spokojení, s úsměvem a spoustou nových vzpomínek.
